Thrashless esitleb vihase erikontserdiga Woodstock/Rockstar´sis oma uut albumilt Cult Of Fear
Nädal tagasi esimese singli Total Desolation avaldanud Eesti kiirema thrash metali esindaja Thrashless esitleb 11. detsembril uut albumit Cult Of Fear. Kümme brutal-võtmes lugu täis inimkonna maailmalõpu ängi ja hirmu-kultust on peatselt plaadipoodide lettidel.

2010. aasta alustanud Thrashlessi uus stuudioalbum Cult Of Fear on kaetud lugudega hirmust, surmast ja vihkamisest – kõigest, millega inimkond ennast vägisi hävitada tahab ja suudab.
Plaat on oma viimase lihvi saanud Roundsound stuudio sügavustes bändi ja Keijo Koppeli käe all. Plaadi kujunduse autoriks on Rene 13.
Cult Of Fear jõuab plaadipoodidesse juba 5. detsembril CD-na ning uue aasta esimeses pooles ka vinüül-formaadis.

Plaat sai kõige agressiivsem, mida me siiani oleme salvestanud. Erilist rõhku oleme albumil pannud vokaalidele. Kuna meile on iseloomulik, et kõik bändis laulavad, siis kuulebki COF-albumil võrreldes eelmistega lihvitumat vokaali,” avab albumi salvestuse tagamaid Thrashlessi trummar Henry Hinno. “Salvestusprotsess oli äärmiselt loov kuna väga paljud asjad muutusid kardinaalselt just sissemängimise ajal. Helimees, miksaja ja produtsent Keijo Koppel meisterdas meile mõnusa vanakoolika ja asi toimib! Plaadil ei ole kasutatud mitte ühtegi samplit ja kõik on ehe ja aus thrash metal.

Thrashlessi plaadiesitlus kontsert toimub 11. detsembril klubis Woodstock/Rockstar´s. Õhtu aitavad oma kohalolekuga veelgi vihasemaks muuta teine tuntud Eesti thrash metali esindaja Cantilena ja Euroopa turneelt naasnud Beyond The Structure!

Uksed klubisse avatakse 20.00 ja pilet maksab esimesel tunnil 5 ja edasi 7 eurot. Esimestele tulijatele jagatakse bändilt kõikvõimalikke meeneid!

Lisainfo:

Singli Total Desolation esitlus raadioeetris toimus R2´s metal muusikale pühendatud saates Metallion. Kogu saadet koos intervjuuga Thrashlessi kitarristi ja laulja Herman Sommeriga saab järekluulata: http://r2.err.ee/player_m?saade=39&paev=2014-11-19
Singlilugu Total Desolation on kuulatav internetis lingilt: http://youtu.be/A_dNwBSJooc

Albumi Cult Of Fear lood:
Total Desolation
Pesticide
Nation Of Hate
Cult Of Fear
Face Of Death
We Arise
Harvest Season
Drink ´Em All
Hatred Set Me Free
Hundred Years Of Hate

Thrashlessilt on seni ilmunud albumid Awaiting Rebirth (2012) ja Trip Of Death (2013).
Bändi kooseisu kuuluvad Herman”Hero” Sommer (kitarr, laul), Silver Vrait (bass, laul) ja Henry “Suss” Hinno (trummid, laul).

http://www.thrsahless.com/
https://www.facebook.com/Thrashless

Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/1521027901507824/
Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner