Vinyl Attack alustab 3. oktoobril vinüülplaadi rituaalidega
Woodstock/Rockstar´sis alustab 3. oktoobril uus pidude sari Vinyl Attack millel vinüülplaadikogude omanikud pühivad tolmu oma huvitavatelt, hinnalistelt, unustatud ja rariteetsetelt helikandjatelt. Esimesel korral on plaadimängijate taga Martin Kalling (Hukkunud Hinged), Aivar Meos (World Clinic) ja Henry Hinno (Thrashless, Shanon).

Ajaspiraal on oma jõnksud teinud ning taas on tõusnud hinnaliseks muusika kuulamine/mängimine vinüülplaatidelt. Fännid, kes muusikat vinüülidelt kuulavad teavad, mis tunne on kui plaat esmakordselt kilest välja võetakse, aupaklikkusega plaadimängijale asetatakse ja kuulama hakatakse. Selle rituaali püüame nüüd ka klubisse vahetult üle tuua.

Soovime koondada inimesi, kes on tõsiselt suured vinüülisõbrad ja kelle kogud on märkimisväärsed. Palju on olnud kuulda, et oleks tore aegajalt kokku saada ja oma muusikamaitset teistega jagada. Ka informatsiooni jagamine ja mõne toreda plaadiga teist inimest ärevaks tegemine on vinüülifännile omane ja tore tegevus.
Üheks kohaks kus osa vinüülivaimustusest kord üle kahe kuu... koondub saab üritus Vinyl Attack klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn). Toimuvate ürituste ajal saab laval olema kõik vajalik ja proffesionaalne, lisaks spetsiaalne valgus ja korrigeeritud heli.

Stiililiselt ei ole üritustel osalejatel/plaadimängijatel/DJ´del piiranguid. Muusikat kõlab jazzist black metalini ja elektroonilisest tantsumuusikast rockabillyni. Eesmärgiks on tutvustada laiemale publikule oma häid, haruldasi, huvitavaid ja mitmekihilisi plaadikogusid.

Igal üritusel viiiakse läbi ka vinüülioksjon, millele saabuvad väljapakutavad plaadid avalikustatakse alles kohapeal. Lisaks püüame tutvustada just ilmunud või lähitulevikus ilmuvaid vinüülplaate.

Seekord puhuvad oma vinüülikogudelt tolmu:

MARTIN KALLING (Hukkunud Hinged)
Hukkunud Hingede asutajaliige ja bändiga seotud juba üle 8 aasta. Muusikafänn aga otseselt juba aastast 1984, kui sattus kuulama ansambleid Manowar, Wasp ja Metallica. ...ja sellest ajast hingelt hevimees.
Vinüüle hakkas koguma 80ndatel Plaadikalt, aga siis oli vähe raha ja rohkem sai ikka tegeletud kassetilt kassetile salvestamisega ja hiljem CD'de kogumisega. Vinüülplaatide kollektsioneerimine tuli taas tema ellu 2007. aastal. Põhiliselt on kogus 80ndate trash metal ja klassikalise koolkonna doom. Oma lemmikuid mõlemast zhanrist kavatseb ta üritusel kindlasti mängida.
...ja lisaks bluesi ja kogusse sattunud plaate Itaalia discost Village Peopleni.

AIVAR MEOS (World Clinic)
Kurioosumeid a la parim maailma tuubamängija jazzivõtmes kuni psychobillyni. 80ndate new wave ja elektroonilised kõlad.

HENRY HINNO (Thrashless, Shanon).

Uksed on avatud kell 22.00 ja üritus on kõigile tasuta!

Üritusega saab liituda Facebookis:
https://www.facebook.com/events/357233001119430/

Vinyl Attacki toetavad:
helirent.ee
Estonian Thrash Metal Club
World Clinic Shop & Distribution
Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner