Võimsa koosseisuga Ameerika/Taani shock rock bänd Maryann Cotton saabub Tallinnasse
Laupäeval, 16. aprillil, jõuab esmakordselt oma tuuri Into Eternity 2016 kontserdiga Eestisse USA/Taani .shock rock bänd Maryann Cotton. Nende tuuri Tallinna kontserdi erikülaliseks on kohalik värske rock-combo Maarius Urvet & The Boston Lipstick Institute.


Maryann Cotton on Taan/Ameerika hard rock artist, keda on kriitikud tänu oma teatraalsele lavashow´le tituleerinud kui 'The Prince of Shock Rock'. Maryann on teinud koostööd mitmete tuntud artistidea nagu Alice Cooper ja Dick Wagner, kes on tema jaoks ka lugusid kirjutanud. Cottoni praeguse bändi koosseisu kuulub ka endine King Diamondi bassimees Hal Patino.

Maryann Cottoni värke album Into Eternity ilmus eelmise aasta novembris ning seda esitletaksegi 2016. aasta kevadisel tuuril. Enne tuurile minekut aga astus Cotton koos Alice Cooperi, KISSi, Aerosmithi, Chicago, Lynyrd Skynyrdi ja paljude teistega lavale veebruaris Detroitis toimunud Dick Wagneri 2. Memoriaal-üritusel.


Maryann Cotton kui ansambel on inspireeritud bändidest ja muusikutest nagu Alice Cooper, Kiss, Lou Reed ja Queen.

Cottoni esimene album Free Falling Angels ilmus 2012. aastal plaadifirma Pure Steel Records alt. Albumi mängis sisse King Diamondi 1989-1990. aasta koosseis ning see sai suure publikumenu osaliseks.

2013. asatal töötas Maryann koos maailmakuulsa lugude kirjutaja ja produtsendi Dick Wagneriga (Alice Cooper, Aerosmith, KISS, Lou Reed). Dick ja Maryann kirjutasid koos kontsept-albumi, millele tõi Wagner lugusid looma ka Alice Cooperi. Kahjuks 2014. aastal enne lõplikku lindistussessiooni Dick Wagner suri ning materjal jäigi avaldamata, oodates nüüd õiget aega.

2015. aastal kirjutas Maryann koos bassist Hal Patinoga bändi teise albumi Into Eternity (7Hard Records). Albumilt leiab 10 tugevat rock lugu, mille sisuks Maryanni enda isklkud läbielamised, armastus kui ka sellised shokeerivad teemad nagu nekrofiilia ja kannibalism. Plaat on üldjoontes tugev hard rock album, millel samas ka eksperimenteeriv alatoon - palju klahvpilliosasid, keelpille, kirikukoor ja ooperilauljad.

Kas Tallinna lavashows on ka suur osa nugadel, võltsverel ja tulel, mis panevad teda kutsuma kui ´The Prince Of Shock Rock´, selgub juba kohapeal.


Õhtu erikülaline Maarius Urvet & The Boston Lipstick Institute on üsna värske kiire käekirjaga rock-combo, mille ridadesse kuulub mitmeid tuntud Eesti muusikuid. Laulja Maarius Urvet on aastate jooksul astunud üles mitmetes eripalgelistes rockbändides (Revolver, Maxtraktor). Boston Lipsticki trummaritoolil on Eimel Kaljulaid, bassil Ken Einberg (Ziggy Wild) ja Meelis Paas (Number Ö). Publiku ette tuuakse lood, mis paigutuvad rockmuusika laiale skaalale ja publiku kindlasti kiirelt kaasa viivad.


Laupäeval, 16. aprillil, klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) toimuvale Maryann Cottoni (USA/DK) ja Maarius Urvet & The Boston Lipstick Institute´i kontserdile avatakse uksed kell 21.00. Piletid hinnaga 7 eurot on müügil kohapeal.


Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/572009272963436/

Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner