Venemaa pop-punk suurnimi Port (812) annab kontserdi Tallinnas

Neljapäeval, 14. aprillil, jõuab oma tuuriga Eestisse Venemaa tuntuim pop-punk rock bänd Port (812). Bänd saabub Eestisse oma uue albumi tuuri raames tuues kontserdile nii uued lood kui ka kõik tuntumad hitid.


Port (812) juured ulatuvad aastasse 1999 kui St. Peterburgis loodi hardcore punk bändi Marrradjorõ varemetele uus bänd. Uus grupp saavutas kiiresti populaarsuse nii kodulinnas kui kogu Venemaal . Oma fännide poolt tituleeriti nad üsna kohe „kohalikeks pop-punki kuningateks“.

Port (812) iseloomustavad meeldejäävad meloodiad, võimsad kitarririffid ja energilised kontserdid. Oma tegevuse jooksul on nad ilmutanud neli albumit ning mõned minialbumid ja singlid. Bänd on mitmeid kordi tuuritanud läbi kogu Venemaa ja andnud kontserte ka piiritaga.

2015. aastal tähistas bänd oma tegutsemise 15ndat sünnipäeva ning see tõi kaasa suure Vene-tuuri. Tuhanded mahasõidetud kilmomeetrid andsid ainest uue albumi jaoks ning 2016. aastal antigi välja uus plaat "Абсолютно всех". 15 uut lugu – võimsad kiirustületavad põnevikud ja rahulikumad punk-ballaadid. Teemadeks armastus, surm ja inimese koht selles maailmas. Mõnede lugude tekstide autoriks on grupi Tarakanõ! liider Dmitri Spirin ja 1,5kg liige Dmitri Ganza.


Klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) avatakse neljapäeval, 14. aprillil, uksed Port (812) kontserdile kell 20.00. Piletid on müügil kohapeal esimesel tunnil hinnaga 5 eurot ja edasi hinnaga 7 eurot.


Lisainfo:

www.port812.ru

https://www.facebook.com/port812/

YouTube: https://www.youtube.com/user/port812channel

Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner