Hoiatus – maailma hullumeelsemaid blues-trash rock duosid Black Magic Six Soomest on reedel Tallinnas
25. märtsil, on Tallinnas klubis Woodstock/Rockstars´s World Clinicu poolt korraldatava üritustesarja The World Is Coming Down raames laval blues ja trash rock duo Black Magic Six ja avangard-bluesi duo Ringhold.
Hullumeelne bluesilik kõlapilt segatuna punk ja trash rocki agressiivsete annustega viib kindlalt otse nädalavahetusse.

Black Magic Sixi juured viivad aastasse 2007, kui 14. veebruaril astuti esmakordselt lavale Chemnitzis, Saksamaal. Nüüdseks on kuratlik duo andnud üle 470 kontserdi 25 maal ja ilmutanud kolm täspikka ja ühe minialbumi.
Poetanud oma saatanliku seemne Saksamaa mulda, tuli Black Magic Six (Taskinen – kitarr ja laul ning Motherfuckin’ Japa - trummid) tagasi Helsinkisse, kus lindistati 2008. aastal ilmunud debüütalbum Evil Acupunction. Bänd oli leidnud oma soundi – lühikesed lood hullumeelsete rütmide, agressiivsete kitarrikõlade ja alamaailmaga flirtiva lüürikaga.
2010. aastal peatati korraks oma pidevalt jätkuv tuur, et purgistada oma teine kauamängiv, tumedam ja koletuslikum album Black Magic Six II: Doomsday Bound. Kohe peale plaadi väljaandmist istus kaheliikmeline saatanakummardajatest tapaüksus taas oma tuuribussi viimaks oma sõnumit laia maailma Soomest Türgini, Rumeeniast Suurbritanniani, Venemaalt Argentiinani ja tagasi.
Black Magic Sixi kolmas album III: Brutal Blues ning minialbum Halfway To Hell viisid kuulaja bluesilikule punkbilly tripile, milles ei puudu ka kiiksuga country ja garage rock. Holland, Belgia, Hispaania, Portugal, Kreeka, Makedoonia, Rootsi, Norra, Taani, Austria, Ungari... Nüüdseks pole maad kuhu nende muusikute jalg poleks astunud.

Diagnoos - Black Magic Sixi muusika ei pruugi olla hea sinu tervisele aga seda ei saa kuidagi vältida. Duo missioon ei ole läbi. Seekordsed Kevadpühad on Black Magic Sixi päralt!

“Soulful, gritty and utterly addictive, no one with a pulse will be able to resist Black Magic Six’s primal jam.”
– Sonic Abuse webzine

Kontserdi erikülaline Ringhold on avangardse bluesi duo Raplamaalt – Kalle Tikas elektrikitarril ja eleOnora laulul. Lavalt kuuleb ja lausa tunnetab metsikut bluesi-voogu.
Kalle juured on progerocki sugemetega bändi BF (Beggars Farm) koosluses. eleOnora on eksperimenteeriv häälekunstnik, kes ühel hetkel lihtsalt lisas oma mänguvahenditele bluesi.
Ringhold alustas 2014. aastal ja on sellest ajast end järjest tihedamalt bluesi eksperimentalistikasse mässinud.
See blues on iseseisev ja suunatud otse kuulajale.

Reedel, 25. märtsil, toimuvale kontserdile klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) avanevad uksed kell 21.00. Piletid on müügil ainult kohapeal esimesel tunnil hinnaga 5 eurot ja edasi 7 eurot.

Lisainfo:

Üritus Facebookis:
https://www.facebook.com/events/569885093170757/

Black Magic Six (FIN):
www.blackmagicsix.net
www.facebook.com/blackmagicsix
www.reverbnation.com/blackmagicsix
https://soundcloud.com/blackmagicsix
http://blackmagicsix.bandcamp.com/
Videod:
https://www.youtube.com/watch?v=MEatDZF248Q
https://www.youtube.com/watch?v=83KQbY4FKQ4

Ringhold:
https://www.facebook.com/ringholdnortherncountryside
Video:

https://www.youtube.com/watch?v=pTJ_XzuMmaQ&list=PLMngf6O9XKQEg1_qt5zczneXTl5PnCgsh

Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner