Psychobilly-mootor USAst The Koffin Kats maandub oma tuuriga taaskord Tallinnas

Eesti publikul on 9. juunil võimalik taaskord kogeda ehedat Motor City hoiakuga The Koffin Katsi kontserti. Kaks aastat tagasi Tallinnas võimsa kontserdi andnud Detroiti bänd viib kokku toosid alkoholist ning tattoo-, psychobilly ja punk-rock 'n' rolli radadelt.


Psychobilly-trio, mis ammutab oma jõu punk rocki toorest jõust ja rockabilly meloodilisemast poolest, alustas 2003. aastal. Just siis lõid omavahel käed kauaaegsed sõbrad, laulja ja kontrabassimängija Vic Victor ja kitarrist Tommy Koffin. Loodi The Koffin Kats - bänd, millel eesmärgiks mitte kunagi peatuda.

Bändi lugude tekstid hõlmavad temaatikat sci-fi´st tavamaailma õudusteni. Koos trummar Eric "E Ball" Wallsiga alustasid nad rohujuure tasandilt, mängides väikestes baarides ja kontserdikohtades. Kokkutulemise järgsetel aastatel tehti ridamisi Põhja-Ameerika tuure, mis paraku tõid kaasa ka mitmeid trummarivahetusi. Algusaastate jooksul valmisid kolm esimest albumit – The Koffin Kats (2003), Inhumane (2005) ja Straying From the Pack (2006).

Plaadid ja tuurid aitasid neil kiirelt tuntust koguda ning nime The Koffin Kats märgati kogu maailma punk ja psychobilly ringkondades. 2007. aastal andsid Vic, Tommy ja Eric välja neljanda albumi Drunk In the Daylight. Algas bändi ajajärk, millisena tuntakse neid praegusel ajahetkel - nonstop tuuritav trio, kes muudab iga kontserdi ohjeldamatuks peoks. Oma armastusega fännide ja tuuritamise vastu kinnitavad nad, et on endiselt valmis põhimõtteliselt mängima kõikjal, kus keegi tahab neid kuulata.

Viimastel aastatel on The Koffin Kats saamas aina rohkem tuntuks just Euroopas. Seljataga on mitmeid tuure koos psychobilly suurnimedega nagu Mad Sin, Nekromantix ja The Meteors. 2009. aastal ilmus Forever For Hire, kuid aasta hiljem lahkus bändist Tommy ning tema asemele astus EZ Ian Jarrell. Asuti kohe taas tuuritama ning trio ratastel väljaihutud uus materjal ilmus juba 2011. aasta kevadel split-albumina bändiga The 12 Step Rebels.


Hetkel kuulub bänd plaadifirma Sailor’s Grave Recordsi talli ja ilmutas menuka albumi Our Way & The Highway. Nende kuues album tõi endaga kaasa ka rahvusvahelise non-stop tuuritamise, mis lõppes 2013. asata lõpus. Sama aasta lõpus ilmus sama plaadifirma alt ka nende teine, siiani kõige mõjukam ja menukam, album Born Of the Motor.


2014. aasta algul toimus The Koffin Katsi ridades muutus. Lahkus kitarrist Ian Jarrell ning asemele astus John Kay, kes on olnud ka mitme bändi stuudiosessiooni helimees ning Drunk In the Daylighti ja Born Of the Motori produtsendiks.

The Koffin Kats on vajutanud gaasi põhja, et tuua lavadele parim tõsiselt elav muusika!


Teisipäeval, 9. juunil, toimuvale USA psychobilly bändi The Koffin Kats kontserdile klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) avanevad uksed kell 20.00.

Piletid hinnaga 10 Eurot on müügil kohapeal.


The Koffin Kats on:

Vic Victor – laul, kontrabass;

John Kay – kitarr, taustalaul;

Eric “E Ball” Walls – trummid, taustalaul.


Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/1590367444560613/


The Koffin Kats (USA) info:

www.koffinkatsrock.com

www.facebook.com/koffinkats


YouTube: https://www.youtube.com/user/officialkoffinkats

Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner