Itaalia psühhedeelse stoner rocki bänd Black Rainbows laotab üle Tallinna kivise vikerkaare
Laupäeval, 11. aprillil, saabub esmakordselt Eestisse, klubisse Woodstock/Rockstar´s, hetke üks hinnatumaid psühhedelse stoner rocki bände Black Rainbows Itaaliast. Lisaks kannavad tihedaid rütme lavale kohalik psühhedeelse rocki trio Three Leg Dog ning bluesi ja punki segav Then Came Bronson Soomest.


Itaalia psych-fuzz trio Black Rainbows kõlab nagu 70ndate veidi uhkeldava hard rocki ja 90ndate stoner groovi järglane, vihjates nii Black Sabbathile, MC5´le kui Hawkwindile. Lisaks paras annus värskemaid eeskujusid a la Monster Magnet ja Fu Manchu.

Alates 2007. aastast on bänd andnud välja kolm täispikka albumit, lisaks split reliise bändidega nagu White Hills, Naam ja Farflung. Samuti on antud kogu maailmas edukalt üle 300 kontserdi.

Black Rainbowsi värske märtsis ilmunud album Hawkdope plaadifirma Heavy Psych Sounds Records alt on võimas psühhedeelne tsunami täis rasket space rocki, suurepärane mikstuur Monster Magnet-Hawkwind-Fu Manchu ristmikul. Bändi oodatud album on praeguseks tõstetud muusikariitikute seas kõrgele pjedestaalile, nimetades seda juba rock-kategoorias lausa Aasta Albumiks.


Three Leg Dog on Tallinnast pärit psühhedeelse rocki power-trio. 2013. aastal loodud bändi mõjutused peituvad Led Zeppelinis, Black Sabbathis, Kyussis jpt. Debüütalbumi kallal töötav Three Leg Dog oli kindlasti ka üks hinnatumaid bände selleaastastel Tallinn Music Weeki showcase´idel.


Soomest tulev Then Came Bronson loomingus kohtub räpane blues rock eheda street punkiga. Bändi kontserdid on alati ainulaadsed nii muusika kui ka lavakostüümide poolest!


Laupäeval, 11.aprillil, klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) toimuvale Black Rainbowsi (ITA), Three Leg Dogi ja Then Came Bronsoni (FIN) kontserdile avatakse kell 21.00. Piletid hinnaga 10 Eurot on saadaval kohapeal.


Lisainfo:

Black Rainbows

http://www.theblackrainbows.com/

https://www.facebook.com/BLACKRAINBOWSROCK

https://soundcloud.com/black-rainbows


Three Leg Dog

https://www.facebook.com/ThreeLegDogEstonia

https://soundcloud.com/three-leg-dog

https://www.youtube.com/user/ThreeLegDogBand


Then Came Bronson

https://www.facebook.com/thencamebronsonband

http://thencamebronson.bandcamp.com/album/damn-sure-pilot


Üritus Facebookis: https://www.facebook.com/events/1071392852877366/


Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner