Lootuse hukk – vene keelne Soome doom metal bänd Kypck vallutab Woodstock/Rockstar´si
3. aprillil astub Tallinnas rockiklubis Woodstock/Rockstar´s üles teistkordselt Eestis viibiv maailma üks omanäolisemaid doom metal bände Kypck Soomest. Bändi kontserdi erikülalisteks on Talbot ja Liblikas.


Kypcki muuusika ammutab jõudu lõpmatust tugevusest ja nukrusest. Kuidas kõlab lõpmatu pime öö? Külm ja vinge tuul? Hirm enne seda kui koputatakse uksele? Lootuste ja plaanide hukk? Just nendele küsimustele annab nende looming vastuse. Bändi muusika kõlab nagu halastamatu masin, mis liigub kogu aeg otse nägemata ühtki takistust. Võimsad ja rasked kitarrisoundid, pikad kitarrisoolod, rebenenud vokaal ja äärmine emotsionaalsus ei jäta ükskõikseks ühtegi kuulajat.


Kypck loodi 2007. aastal koostöös Soome tuntud produtsendi Hiili Hiilesmaaga, kes mängis ka bändis trumme. Praegu teeb Hiilesmaa edasi koostööd bändidega nagu HIM, Apocalyptica, ja Moonspell.
Bändi omanäoline sound on endiste Sentencedi kitarristide S. S. Lopakka ja S. Kukkohovi koostöö resultaat, milles pimedad ja nukrad nüansid ühinevad raskete doom metal elementidega.


Bändi debüütalbum Cherno ilmus 2008. aastal ning peatselt sõlmiti leping maailma ühe suurima metal plaadifirmaga Century Media. Eelmisel aastal ilmus bändi kolmas album Imena na Stene, mis on seni bändi kõige raskeima ja tumedaima kõlaga.

Kypcki olemus ja muusika on väga aktuaalne siiamaani - bänd Soomest, lauldakse vene keeles, bändi bassist mängib vaid ühel keelel ja kitarristi pill on Kalashnikovi kujuga. Lisaks müstiline lüürika, mis räägib traagilistest momentidest maailma ajaloos.


Kypcki konsterdi juhatavad sisse psühhedeel/sludge/eksperimentaal-kollektiivid Talbot ja Liblikas.


Uksed üritusele klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) avatakse reedel, 3. aprillill, kell 20.00.

Piletid on eelmüügis kaupluses Stanford Music (Raua 1, Tallinn), Woodstocki baariletis (Tatari 6, Tallinn) ja Stanford Musicus (Võru 30B, Tartu). Ukselt maksavad piletid 18 Eurot.


Piletid on eelmüügis saadaval ka Peppertixi leheküljel https://peppertix.com/event/kypck-fin-talbot-tickets-2015-04-03/


Lisainfo:

Üritus Facebookis:

https://www.facebook.com/events/906397662713774/


Kypck

http://kypck-doom.com/

Videod:

1917: https://www.youtube.com/watch?v=p26bOQp_CI0

Imya Na Stene: https://www.youtube.com/watch?v=0talsbHqYks


Talbot:

http://talbot-music.com/


Liblikas:

http://www.facebook.com/liblikasest

Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner