Tallinn põleb - klubi Woodstock/Rockstar´s peab oma 12ndat sünnipäeva koos punk rock bändiga Velikije Luki!
Tallinna üks vanima ajalooga rockklubi Woodstock/Rockstar´s on jõudnud oma 12nda verstapostini. Seda ületatakse koos seekordse erikülalise, Eestis legendaarsuse saavutanud punk bändi Velikije Luki julgustaval osalusel. Lisaks Velikije Lukile loob klubis samal õhtul meeleolu Louie Digman. Laupäeval aga toimub Rocksta´sis DJ Tenno retrohõnguline disco. Loomulikult rida üllatusi ja kindlasti juhtub õhtute jooksul nii mõndagi ootamatut.


Velikije Luki sai alguse 1982. aasta oktoobri lõpus, kui ühe Pääsküla individuaalelamu garaažipealsesse prooviruumi kogunesid endise Kopli Otelli laulja Munk (Ivo Uukkivi), Ajutise Valitsuse liikmed Allan Vainola ja Peep Männil ning paaris tundmatumas bändis laulja-kitarrist olnud Villu Tamme.

Velikije Luki nimi sattus silma ajalehtedest - valmistuti tähistama 40ne aasta möödumist Velikije Luki linna all toimunud lahingutest II Maailmasõja päevil, kus venelaste poolel võitles väga palju eestlasi.

Nõukogude korra üle irvitamine kiire ja vihase punkmuusika toel oli Velikije Luki juhtivaks mootoriks. Nende aktuaalset sõnumit ja hoiakut kuuleb ja tunneb aga praeguselgi ajahetkel.

1992. aastast väga harva esinevad korüfeed on oma read koondanud ja tulevad lavale koosseisus: Ivo Uukkivi (Munk), Villu Tamme, Kuldar Hanstin, Raivo Pilt ja Raik Kuusemets.

Kontserdil kõlavad parimad lood nagu "See vist ongi armastus", "Tablett", "Afganistan", "To mr. Reagan", "Õnn on elada me maal", „Tallinn põleb“ ja paljud teised.


Enne Velikije Lukit soojendab Woodstockis külalised üles laulja, klahv- ja suupilli mängija Louie Digman. Inglismaalt pärit muusik elab nüüdseks juba mõned aastad Eestis. Tema kavast leiab sellel õhtul nii rhythm & bluesi kui ka rock’n'rolli ja boogie-woogie’t – nii Louie omaloomingut kui versioone tuntud lugudest.


Laupäevase Sünnipäeva nö järelpeo sisustab retromaigulise muusikaga 80-90ndatest DJ Tenno.


Uksed klubi Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn) sünnipäevale avatakse 20. veebruaril kell 20.00 ja laupäeval kell 21.00.

Reedel on piletid hinnaga 7 ja 10 Eurot müügil kohapeal. Laupäevane üritus on aga kõigile tasuta.


Lisainfo:

Velikije Luki

https://www.facebook.com/pages/Velikije-Luki-30/312192278895342

Tallinn põleb: https://www.youtube.com/watch?v=gzHYPNJ7vP4

See vist ongi armastus: http://youtu.be/NM16KLcDUGc


Louie Digman

https://www.facebook.com/louie.digman.music

https://soundcloud.com/louie-digman

Bad Boys Bar Boogie: http://youtu.be/7xXJTWqEWtA

Wolf Ticket Blues: http://youtu.be/izMfpdb-GDw


Klubi Woodstock/Rockstar´s

http://www.rockstars.ee/

https://www.facebook.com/Woodstock.Rockstars


Sisene
Viimased uudised

Aastavahetus Woodstockis


  Jälle aasta möödas.Woodstockil juba 15-s.Saadame ta siis kisa ja kärag... Loe edasi »

Radiopuhelimet (FIN), Hot Kommunist, Diversicolor

Loe edasi »

Kardin:VMR+Talupojad

VMR(Villem Jahu,Martiini,Riho Kall) on vabaimpro koosseis,mis rändab muusika ja helikunsti vaheli... Loe edasi »
Banner