Eesolevad üritused

03-10-2014 Vinyl Attack: Martin kalling (Hukkunud Hinged) / Aivar Meos (World Clinic) / Henry Hinno (Thrashless, Shanon)

Reede, 3.10.2014
klubis Woodstock/Rockstar´s


VINYL ATTACK

MARTIN KALLING
(HUKKUNUD HINGED)

AIVAR MEOS
(WORLD CLINIC)

HENRY HINNO
(THRASHLESS, SHANON)

Ajaspiraal on oma jõnksud teinud ning taas on tõusnud hinnaliseks muusika kuulamine/mängimine vinüülplaatidelt. Fännid, kes muusikat vinüülidelt kuulavad teavad, mis tunne on kui plaat esmakordselt kilest välja võetakse, aupaklikkusega plaadimängijale asetatakse ja kuulama hakatakse. Selle rituaali püüame nüüd ka klubisse vahetult üle tuua.

Soovime koondada inimesi, kes on tõsiselt suured vinüülisõbrad ja kelle kogud on märkimisväärsed. Palju on olnud kuulda, et oleks tore aegajalt kokku saada ja oma muusikamaitset teistega jagada. Ka informatsiooni jagamine ja mõne toreda plaadiga teist inimest ärevaks tegemine on vinüülifännile omane ja tore tegevus.
Üheks kohaks kus osa vinüülivaimustusest kord üle kahe kuu... koondub saab üritus Vinyl Attack klubis Woodstock/Rockstar´s (Tatari 6, Tallinn). Toimuvate ürituste ajal saab laval olema kõik vajalik ja proffesionaalne, lisaks spetsiaalne valgus ja korrigeeritud heli.

Stiililiselt ei ole üritustel osalejatel/plaadimängijatel/DJ´del piiranguid. Muusikat kõlab jazzist black metalini ja elektroonilisest tantsumuusikast rockabillyni. Eesmärgiks on tutvustada laiemale publikule oma häid, haruldasi, huvitavaid ja mitmekihilisi plaadikogusid.

Igal üritusel viiiakse läbi ka vinüülioksjon, millele saabuvad väljapakutavad plaadid avalikustatakse alles kohapeal. Lisaks püüame tutvustada just ilmunud või lähitulevikus ilmuvaid vinüülplaate.

Seekord puhuvad oma vinüülikogudelt tolmu:

MARTIN KALLING (Hukkunud Hinged)
Hukkunud Hingede asutajaliige ja bändiga seotud juba üle 8 aasta. Muusikafänn aga otseselt juba aastast 1984, kui sattus kuulama ansambleid Manowar, Wasp ja Metallica. ...ja sellest ajast hingelt hevimees.
Vinüüle hakkas koguma 80ndatel Plaadikalt, aga siis oli vähe raha ja rohkem sai ikka tegeletud kassetilt kassetile salvestamisega ja hiljem CD'de kogumisega. Vinüülplaatide kollektsioneerimine tuli taas tema ellu 2007. aastal. Põhiliselt on kogus 80ndate trash metal ja klassikalise koolkonna doom. Oma lemmikuid mõlemast zhanrist kavatseb ta üritusel kindlasti mängida.
...ja lisaks bluesi ja kogusse sattunud plaate Itaalia discost Village Peopleni.

AIVAR MEOS (World Clinic)
Kurioosumeid a la parim maailma tuubamängija jazzivõtmes kuni psychobillyni. 80ndate new wave ja elektroonilised kõlad.

HENRY HINNO (Thrashless, Shanon).

Üritus on kõigile tasuta!
Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/357233001119430/

Rock 2=3!

Vinyl Attacki toetavad:
helirent.ee
Estonian Thrash Metal Club
World Clinic Shop & Distribution

Algus: 22:00
Hind: Tasuta

07-10-2014 Black Matter Autumn Tour 2014: Mystons (FIN) + üllatuskülaline

Teisipäev, 7.10.2014
klubis Woodstock /Rockstar´sBLACK MATTER AUTUMN TOUR 2014

MYSTONS
(FIN)
+
ÜLLATUSKÜLALINE


MYSTONS
2007. aastal Soomes alustanud energiline raske rocki duo Mystons esineb esmakordselt klubis Woodstock/Rockstar´s!

Mystonsi loomingus kohtuvad vintage ja stoner rock ning doom metal. Plahvatusohtlik duo on kui heavy metali Simon & Garfunkel – laulja-kitarrist M Myston ja kivikõva löögiga trummar-laulja John Myston.
Bändil on seljataga üle 100 kontserdi Soomes, Balti riikides ja Euroopas. Välja
on andnud neli albumit, milledest siiani viimase, 2014. aastal ilmunud Black Matteri produtsendiks on legendaarne Hiili Hiilesmaa (Amorphis, Moonspell...).
http://www.mystons.com/
http://youtu.be/s5hbGaEvwrs?list=UUhzt_Zsn5TcHoQlPzj17qrw
http://youtu.be/YZyxwupyLs4

Pilet: esimesel tunnil 5 EUR / hiljem 7 EUR

Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/536526216449657/

Rock 2=3!


MYSTONS WORLDWIDE REVIEWS
INFERNAL MASQUERADE WEBZINE (USA): 90/100 “Enigmatic Finish Dark Rockers Mystons return with another onslaught of catchy tunes. We have been praising this band since the beginning and we continue to do so, thanks to their excellent evolution. If you like a new twist on the overplayed Gothic Rock genre, you will love Mystons.”

PEST WEBZINE (RO): 9/10 “Check out this album, it’s their best, no doubt.”

METAL TEMPLE (INTERNATIONAL): 8/10 “Finland’s Mystons are a surprising musical duo.”

EARSHOT (AT): 6/7

ÜBER RÖCK (UK): “ ‘Black Matter’ has a certain charm to it that simply can’t be ignored.”

HEAVY PLANET “Some of the freshest sounds heard by these ears in a long time.”

DOOMMANTIA (USA): 8,5/ 10, but close to a 9 really “…good songs, strong lyrics and a very good production sound. What more could you need on your second album?”

SOMOJO MAGAZINE (UK): “This is hard rock at its finest.”

ROCKMETALBANDS.COM (IT): 88/100 “A perfect Alternative rock/Stoner/Doom metal album.“

METAL REVOLUTION (DK): 78/100 “3 is a very mature and professional collection of nice and tasty songs with the freshest sounds heard in a long time. Definitely worth checking if you’re into; Laibach, Monster Magnet, Sisters of Mercy and Danzig.“

SOUNDI (FIN) 4/5
DESIBELI.NET (FIN) 4/5
SUE (FIN) 8/10
RUMBA (FIN) 4/5
NOISE.FI (FIN) 4/5
MESTA.NET /FIN) 4/5
Algus: 20:00
Hind: 5 EUR / 7 EUR

09-10-2014 Eesti jalgpallikoondise valikmängud Woodstocki suurel ekraanil: Eesti - Leedu

Neljapäev, 9.10.2014
Woodstockis


WOODSTOCKI SUUREL EKRAANIL

Eesti jalgpallikoondise EM-valikmängud


 Eesti – Leedu
 

ETV otseülekanne mängust Woodstocki suurel ekraanil kell 21.30 - 23.45.

Rock 2=3!
Algus: 21:00
Hind: Tasuta

10-10-2014 Legion Of Bokor (AUT) / Ferrum Fidem + support

Reede, 10.10.2014
klubis Woodstock/Rockstar´s


NORTHEASTERN RAID 2014


LEGION OF BOKOR
(AUT)

Juurtega heavy metalit otse Austriast.
https://www.facebook.com/LegionOfBokor

FERRUM FIDEM
Naisfrontmaniga värske Eesti metal-nelik kus teevad kaasa mitmed tuntud muusikud.
https://www.facebook.com/FerrumFidem

+ support

Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/375654899250448/

Rock 2=3!

Algus: 21:00
Hind: 6 EUR

11-10-2014 Beats From The Vault: Die Kruppsi eritund + DJ´d 4-got-10 / Nore-B Vs. Daggett / S.T.A.L.K.E.R. / Flakgun Smith

Laupäev, 11.10.2014
klubis Woodstock/Rockstar´sBEATS FROM THE VAULT
Dark-Electro, Industrial, Electronic Body Music, Techno,
Electro-Industrial, Electroclash, Futurepop, Synthpop, Gothic, Dark-Wave, Dark-Folk, Rhythmic Noise, Breakcore


DIE KRUPPSI ERITUND
+
DJ´D
4-GOT-10
NORE-B VS. DAGGETT
S.T.A.L.K.E.R.
FLAKGUN SMITHDüsseldorfist pärit EBM'i legendi Die Kruppsi eritund kuna südaööst algab nende ninamehe Jürgen Engleri sünnipäev!

Beats From The Vault on juba aastast 1998 toimuv ürituste sari, mis tantsutab inimesi peamiselt tumedamat tõugu elektroonilise tantsumuusika järgi. BFTV ei oma mitte millegi osas rangeid piire. See on üritus, kus võib kuulda kõike ning juhtuda nii mõndagi põnevat. Pidu, kus tunnevad end hästi nii tekno mehed kui metallistid, nii hipid kui pungid. Pidu, kus määravaks on hea ja ebatavaline muusika ja rõõmsad ning ilusad inimesed.
Beats From The Vault toimub reeglina Tallinnas igal teisel kuul. Tartus paar korda aastas ning teistes linnades kuidas juhtub. BFTV on üritus, kus kõlab oma ala asjatundjate poolt valitud plaadimuusika ehk seal ei esine live artistid.
Alates aastast 2004 on igal Tallinna BFTV`l teiseks tunniks mõnda legendaarset või muidu olulist artisti tutvustav sett.


Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/842228692464774/
Algus: 22:00
Hind: 3,5 / 5 / 6,5 EUR

17-10-2014 Death Valley Surfers (UK) / Rockin´ Lady & Her Rivertown Boys (EST) / Burlesque tantsutrupp Secret Silk Showgirls / DJ Rockin` Bandit

Reede, 17.10.2014
klubis Woodstock/Rockstar´s


DEATH VALLEY SURFERS
(UK)

ROCKIN' LADY & HER RIVERDOWN BOYS

Burlesque tantsutrupp
SECRET SILK SHOWGIRLS

DJ ROCKIN` BANDIT


R´n´r hullus saabub Eestisse! 2 hüperrockivat bändi, 1 värske hip DJ ja eriti võrgutav burleskitrupp! Ja kui sa ei tea veel millega tegemist:

R'n'r madness comes to Estonia! 2 hyperrockin' bands, 1 freakishly hip DJ and a large helping of some extra-cheeky burlesque! Just in case you don't know what you're in for:

DEATH VALLEY SURFERS
90ndate lõpul Londonis asutatud ansambel Death Valley Surfers ammutab lavalist inspiratsiooni 50ndate aastate B-kategooria filmidest ning pshychobilly stiilist. Laval segatakse kokku energiline ja joovastav kokteil country pungist, rockabillyst, garaaži ja surf rockist, mis kokku kannab ühist nimetust "crazy surf and psycho'n rollabilly".
Bänd on tuuritades tublisti tuntust kogunud UK's, Euroopas ja Lõuna-Ameerikas. Death Valley Surfers teab kuidas pidutseda ja lausa nõuab, et kuulaja pidutseks koos nendega. Svingiva saksofoni, kontrabassi, trummide ja kitarri saatel paisatakse publikusse korralik annus positiivset energiat, millest on võimatu keelduda.


Death Valley Surfers was founded in the late '90s in London, England, based on a mutual love of rock 'n' roll, b-movies and the psychobilly scene.
DVS mixes an energetic blend of country, punk, rockabilly, surf and garage that has been called 'crazy-surf-&-psycho-'n'-roll-abilly'.
The band has toured extensively in the UK, Europe and even South America. DVS know how to party, and want you to join in the fun! Swingin' saxophone, thumping bass, rattling drums and twangin' guitars are all thrown into the mix with a healthy dose of rockin' enrgy that is impossible to refuse.
ROCKIN' LADY & HER RIVERTOWN BOYS
Rockin` Lady & Her Rivertown Boys on energiline bänd Tartust. Nende muusikastiiliks on 1950ndate aastate rockabilly, mis on mõjutatud sama ajastu rock`n`rollist ja countryst. Laval särab kaunis ja andekas naislaulja, taustaks mängimas neli rock`n`rolli kutti kontrabassil, trummidel, kitarril ja saksofonil. See kõik garanteerib elamuse, mida kunagi ei unusta. Tõeliselt hea muusika koos silmapaistva lavashowga!

Rockin’ Lady and her Rivertown Boys is an energetic band from Estonia that plays classic 1950`s rockabilly music with touch of that era's rock`n`roll and country. On the stage shines a beautiful and talented female singer, accompanied by four rock’n’roll guys playing double bass, drums, guitar and saxophone. That`s gonna guarantee you an experience that you'll never forget. Real good music with a remarkable stage show.

http://www.rockinlady.com
https://www.facebook.com/pages/RockinLady-her-Rivertown-Boys/179171601897

SECRET SILK SHOWGIRLS
Burlesque Estonia esitleb – Eesti esimene tõeline burlesque showtrupp Secret Silk Showgirls! Enesekindlad Tallinna naised, kes toovad teieni vanakooli võrgutuskunsti selle kõige mahlakamas esituses... Saab sädelust, saab glamuuri, saab striptiisi, saab huumorit – saab päris burleski!

Burlesque Estonia presents, Estonia’s very first true burlesque troupe – the Secret Silk Showgirls! Ravishing ladies from Tallinn, bringing you the vintage tease show at its best… There shall be glitter, there shall be glamour, there shall be strip & tease, there shall be humor – there shall be burlesque!

Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/1471746409751149/


Algus: 21:00
Hind: 7 EUR

18-10-2014 Freakangel / Forgotten Sunrise

18.10.2014
klubi Woodstock/Rockstar´s


CREEPING 13 ESITLEB:

FREAKANGEL
DVD filmimine
http://freakangel.net/

FORGOTTEN SUNRISE

http://www.forgottensunrise.com/

Pilet: eelmüügist 5 EUR / kohapeal 7 EURAlgus: 21:00
Hind: 5 EUR / 7 EUR

24-10-2014 40 Golden Years: Jeff Hanneman Tribute Band / Diskreetse Mango Trio

Reedel 24.10.2014 club WOODSTOCK/ROCKSTARS

`40 Golden Years!`
Henry `suss` Hinno birthday party!

....ALL STARS METAL BAND...
PLAYS JEFF HANNEMAN TRIBUTE

DISKREETSE MANGO TRIO

More information very soon.....
Algus: 20:00
Hind: 10 EUR

25-10-2014 25 aastat estraadi: PööLoY GlääNZ / Contra

Laupäev, 25.10.2014

klubi Woodstock/Rockstar´s25 AASTAT ESTRAADI


PÖÖLOY GLÄÄNZ


CONTRA


Ansambel PööLoY GlääNZ ja luuletaja Contra tähistavad oktoobris ja novembris oma loomingulise tegevuse veerandsajanditäitumist kontsertturneega mööda isamaa rockiklubisid.

PööLoY GlääNZ sai alguse 1989. a sügisel Viljandis ning 2009. aasta sügisest on bändi kodulinnaks Pärnu. Kroonikate ylestähenduste järgi on PG sõbrustanud ajavahemikus 1989-2014, kas lyhemat või pikemat aega, tervelt 30 persooniga, tuntumatest nimedest Valner Valme, Lauri Sommer, Jaanus Kõuts, Janek Harik, Erki Pärnoja, Sander Udikas. On reisitud ja tuuritatud mööda kaunist isamaad, osaletud nii suurtel massiyritustel kui ka väikestel underground-pidudel.

25 aasta vältel on antud pea 400 kontserti ning publiqt on rõõmustatud selliste igiroheliste löök-lauludega nagu näiteks "Meil pole ideaalix pruunid särgid", "Baby don't cry", "Tuleviqs keegi meid ei mäleta", "Aheldatud klaasi", "Väike tydruk katusekambris", "Qu igatsus", "Lähen… ehk leian sealt armastust", "Hei, Punapea", "Kadunud", "Armastus… või midagi muud"...

Seoses sünnipäevaga ilmub 10.10.14 ka ansambli uus album "Peatus"
Esimeseks singliks uuelt albumilt on lugu "Armastu VMM" autorid M. Sarv ja P. Ora:
https://www.dropbox.com/sh/yp69tftl7nfh94e/AACtWYDgrnPL9A-CCm8PgSEna?dl=0

PööLoY GlääNZ 2014 on Olavi Kõrre, Erik Nisu, Toomas Hindrichson, Raer Saar ja Meelis Sarv.

Margus Konnula e. Contra on sündinud Võrumaal Urvastes agronoomi ja raamatupidaja pojana, õppinud Urvaste Algkoolis 1981-1984, Kuldre 9-klassilises koolis 1984-1989 ja Antsla Keskkoolis 1989-1992. Viibis sõjaväeteenistuses Eesti piirivalve Piusa kordonis 1993-1994. Töötanud 1994. aastal lühiajaliselt (kuu aega) inglise keele õpetajana Kuldre koolis, seejärel postiljonina Urvastes, aastail 1996-1999 oli Urvaste postiülem. Pärast seda vabakutseline kirjanik ja stsenarist. Urvaste Valla Lehe toimetaja aastail 2004-2008. Tartu Noorte Autorite Koondise (NAK) liige aastast 1997, Eesti Kirjanike Liidu liige aastast 1997.
Contra on väga sportlik luuletaja - jooksnud üle 20 maratoni ja kirjutanud üle 1000 spordiluuletuse, mõlemal puhul võib tegu olla Eesti rekordiga. Luuletajate hulgas. Selle aasta tippvorm on ajastatud just sügiseks.

Algus: 21:00
Hind: Info tulekul

08-11-2014 Punk Rock´n´Roll Night: Totally Obnoxius / Aadu Sitapea V Kolonn / Tohtori koira (FIN) / Fucktor / I.F.A. (FIN) / Kulo

Algus: 20:00
Hind: 5 EUR

09-11-2014 Eesti Jalgpallikoondise valikmängud Woodstocki suurel ekraanil: Eesti - Inglismaa

09.NOV. 2104

WOODSTOCKI SUURELT KRAANILT

Eesti jalgpallikoondise EM-valikmängud

 kell 19.00
Eesti – Inglismaa
Otseülekanne 18.45-21.00 ETV


ROCK 2=3!
Algus: 18:00
Hind: Tasuta

14-11-2014 Bunker Fest: Stoneman (ZW) / Otto Dix (RUS) / Cryo (SWE)

Reede, 14.11.2014
klubi Woodstock/Rockstar´s


BUNKER FEST
industrial / electronic / metal

STONEMAN
(ZW)

OTTO DIX
(RUS)

CRYO
(SWE)


CRYO (SWE)
electro industrial
https://www.facebook.com/pages/Cryo/278251140549
https://www.youtube.com/watch?v=kLkvOvqo4Oc
https://www.youtube.com/watch?v=Jo8TDzelyVE


STONEMAN (ZW)
industrial metal
https://www.facebook.com/stonemanmusic
https://www.youtube.com/watch?v=U1bqg9wWatc


OTTO DIX (RUS)
electronic avantgarde
https://www.facebook.com/ottodix.official
https://www.youtube.com/watch?v=5hr4KnA-Bno
https://www.youtube.com/watch?v=P7AphO209WE


Liitu üritusega Facebookis: https://www.facebook.com/events/937688409577820/

Pilet: 1 tund 12 EUR / alates 21.00 14 EUR
Rock 2=3!
Algus: 20:00
Hind: 12 EUR / 14 EUR

15-11-2014 Eesti Jalgpallikoondise valikmängud Woodstocki suurel ekraanil: Eesti - San Marino

15. NOV. 2014
WOODSTOCKI SUURELT EKRAANILT

Eesti jalgpallikoondise EM-valikmängud
kell 19.00
San Marino – Eesti
Otseülekanne 18.45-21.00 ETVROCK 2=3!
Algus: 19:00
Hind: Tasuta
Olnud üritused
03-11-2010Folgiklubi Folgikeskus: Aapo Ilves
30-10-2010Saturday`s Halloween Rock Night: DJ`d Heartkiller / Dusja
29-10-2010Metallurgia: DJ Ott
27-10-2010Folgiklubi Folgikeskus: Eva Mitreikina
23-10-2010Saturday`s Rock Night: DJ Black Star
22-10-2010Saku Rock esitleb: THROES OF DAWN (fin) / RAPTURE (fin) / Üllatuskülaline + DJ
20-10-2010Folgiklubi Folgikeskus: Urmas Nagel / Sakarias J. Leppik / Ain Mäesalu
16-10-2010Floorshow: DJ`d St. Ingrido / 4-Got-10 / Valter Nõmm / Leitnant Lehis / fs
15-10-2010Kosmikud + DJ Jaan Pehk
13-10-2010Folgiklubi: Hõimupäevad: Jaak Prozes / Anastasia Novjuhova ja Albina Horova (Has Ne; Handi) / Kauhikko (FIN)
09-10-2010Saturday`s Rock Night: DJ Taat
08-10-2010Serbia - Eesti EM-valikmäng Woodstocki suurel ekraanil
08-10-2010Darkness on the Screen: VJ`d Secondsector / ElectroMasterz
06-10-2010Folgiklubi: Peeter Sauter / Bonzo ja sõbrad
02-10-2010Beats From the Vault: Body Machine Body eri + DJ`d: Reponen / Skiso / 4-Got-10
01-10-2010Retro: DJ Tenno
29-09-2010Tallinna Tudengite sügispäevad 2010: Rocki leviala: Wunda-Ment / Neljapäev / PööLoy GlääNz / Ketikoerad / Empty Mind
25-09-2010Cryptica / Conflict OK / Uwe Boll / Wrath Is Evergreen + DJ`d Kishi /Constructor
24-09-2010Friday`s Rock Night: DJ Kristiina
22-09-2010Folgiklubi: Jaak Tuksam ja Jaak Johanson / Aleksei Turovski / Tiit Kändler
18-09-2010Aeon Aethereal / Cantilena / Kid & Soku (Revolver) / Protest
17-09-2010Jimi Hendrix Day!: Gimme Hendrix + DJ Mänts (Smõuk)
11-09-2010Rockstar`s on reserveeritud
10-09-2010Rockstar`si hooaja avapidu: Sulliwan & Clint + DJ`d Kristo Rajasaare (Kosmikud) & Black Star
09-09-2010BändCämpJäm
Leheküljed: 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Sisene
Viimased uudised

Vinyl Attack alustab 3. oktoobril vinüülplaadi rituaalidega

PööLoY GlääNZ ja Contra saabuvad 25. oktoobril kontsertturneega 25 aastat estraadi Woodstock/Rockstar´si

Ansambel PööLoY GlääNZ ja luuletaja Contra tähistavad oktoobris ja novembris oma loomingu... Loe edasi »

Delfi Publik kajastab fotograaf Mart Seppa kaamera läbi pööraseid avapidustusi

Woodstock/Rockstar´si võimas ava-nädalavahetus on seljataga.

Delfi Publik kajastab ... Loe edasi »
Banner